Strefa Prawdy > Wariografy - Sprzedaż

Brand Consulting jest jedynym i wyłącznym przedstawicielem w Polsce największego i najbardziej renomowanego producenta wariografów na świecie amerykańskiej firmy Stoelting.

Firma Stoelting to nie tylko producent ale również pionier w modernizacji wariografów i oprogramowania. Jako pierwsza na świecie wyprodukowała i wprowadziła na rynek wariograf komputerowy.

Obecnie oferowane wariografy to najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenia, łączące w sobie najnowsze technologie oraz oprogramowanie.

Wszystkie wariografy firmy Stoelting wyposażone są w oprogramowanie zawierające algorytm do oceny badań, który jako jedyny został zatwierdzony przy użyciu naukowych metod.

ZOBACZ NAJNOWSZY KATALOG POLIGRAFÓW STOELTING CPS PRO

 

Naszym klientom oferujemy:

 • Sprzedaż najnowszej generacji wariografów firmy Stoelting CPS Pro, Wariograf cena urządzenia podawana jest każdorazowo indywidualnie i zawiera wszystkie obowiązujące podatki i opłaty celne.  Nasi klienci w Polsce nie muszą posiadać licencji importowej i innych zezwoleń - wszystkie sprawy formalne związane z zakupem wariografu leżą w gestii Brand Consulting.

 • Do każdego zakupionego wariografu dołączone jest oprogramowanie do zainstalowania na dowolnej ilości komputerów.

 • 3 do 7 lat gwarancji (w zależności od modelu) na każdy zakupiony wariograf oraz 1 - rok gwarancji na wszystkie czujniki.

 • Wszechstronną pomoc przy pierwszej instalacji oraz prezentację możliwości związanych z działaniem wariografu i oprogramowania.

 • Przeszkolenie z zakresu obsługi wariografu.

 • Wszechstronną pomoc techniczną w okresie gwarancyjnym jak i po-gwarancyjnym.

 • Na życzenie klienta przeprowadzamy szkolenia z podstaw prowadzenia komercyjnych badań wariograficznych dla firm oraz usługę polegającą na audycie wyników badań wariograficznych.

W aktualnej ofercie posiadamy wariografy nowe i używane. Wariografy używane:

-STOELTING CPS II 8-kanałowy wraz z oprogramowaniem i kompletem czujników, rok produkcji: 2012; 6 mies. gwarancji na wariograf, 3 mies. na czujniki,

Cena: 22 500,00 PLN/netto.

-STOELTING CPS Pro 8-kanałowy wraz z oprogramowaniem i kompletem czujników, rok produkcji 2013; gwarancja na wariograf do 2018 roku,

Cena: 23 000,00 PLN/netto.

 

-STOELTING CPS Pro 8-kanałowy wraz z oprogramowaniem i kompletem czujników, rok produkcji 2014; gwarancja na wariograf do 2019 roku, 6 mies. gwarancji na czujniki,

Cena: 26 000,00 PLN/netto.

W celu uzyskania aktualnego cennika na nowe wariografy, czujniki i akcesoria firmy STOELTING prosimy o kontakt z naszym biurem.

DLACZEGO STOELTING ?

 • Stoelting to amerykańska firma powstała w 1886 roku - czyli ponad 125 lat tradycji.

 • Pierwszy stworzony przez Stoelting wariograf (Interrograf) został wypuszczony na rynek amerykański w 1940 roku.

 • Stoelting w 1991 roku jako pierwszy na świecie stworzył komputerowy wariograf (poligraf-polygraph)

 • Oprogramowanie firmy Stoeling wyposażone jest w algorytmy amerykańskiego Uniwersytetu Utah

 • Oprogramowanie Stoelting jest łatwe w obsłudze a jednocześnie daje wiele możliwości takich jak np: budowanie testów z gotowych wzorów lub budowanie własnych konstrukcji, możliwość prowadzenia i analizowania wszystkich typów testów np: MGQT, POT, SPOT, Utah CQT, RI itd., analiza prawdopodobieństwa (Utah Probability), obiektywny system oceny (OSS), magnituda wskazań (Response magnitude), ocena numeryczna własna, itd

 • Możliwość podłączenia od 5 d 13 różnych czujników wariografu.

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem nowego wariografu firmy Stoelting z wielką przyjemnością prześlemy folder informacyjny oraz porównanie wariografów firmy Stoelting z innymi producentami jak również zorganizujemy prezentację w Państwa siedzibie.

W celu otrzymania pełnej oferty prosimy o kontakt pod numerem telefonu 500 301 768 lub za pomocą formularza kontaktowego lub e-maila: biuro@strefaprawdy.pl