Strefa Prawdy > Badanie Wariografem - Osoby Prywatne

Kiedy stracimy zaufanie do naszego partnera mogą upłynąć lata zanim znowu wprowadzimy nasz związek na właściwe tory, jeśli kiedykolwiek w ogóle nam się to uda.

W wielu przypadkach, przez wiele lat dusimy w sobie niepewność i bijemy się z własnymi myślami. Jeśli brakuje Ci pewności a dowody nie są zbyt oczywiste lub masz dosyć nieuzasadnionych podejrzeń wariograf - powszechnie znany jako wykrywacz kłamstw - może okazać się jedynym skutecznym narzędziem w dochodzeniu do prawdy. Oferując badania wariograficzne na terenie całej POLSKI pomogliśmy już setkom ludzi - pomożemy też Tobie.

Doświadczenie nasze w tej dziedzinie zostało wykorzystane między innymi przez telewizję TVN gdzie od wielu lat prowadzimy badania wariograficzne między innymi na potrzeby programu "Rozmowy w toku"(aby obejrzeć jeden z odcinków kliknij tutaj.)

Powierzając przeprowadzenie badań wariograficznych zawsze zarządaj przesłania wiarygodnych referencji.My udostępniamy je wszystkim zainteresowanym klientom.

Nasze doświadczenie, takt i dyskrecja pozwalają nam skutecznie dochodzić do prawdy a przez to pomagać innym w rozwiązywaniu ich życiowych problemów.

Szczególnie ważną sprawą jest nasze doświadczenie w formowaniu pytań używanych podczas badania spraw partnerskich . Jedno żle dobrane słowo w pytaniu może zaważyć na całości wyniku, gdy będzie ono rożnie interpretowane przez strony. Nasze doświadczenie w tego typu sprawach pozwala nam uniknąć błędu przy formowaniu pytań oraz ich interpretacji przez co wyniki badań są precyzyjne i dokładne.

Rodzaje badań wariograficznych proponowane dla związków partnerskich:

  1. Zdrada/wierność - Format tego typu badań ma za zadanie stwierdzić, czy jeden z partnerów miał jakiekolwiek stosunki seksualne ( oralne, analne, dopochwowe) z kim innym niż jego partner . Inne powiązane pytania mogą dotyczyć aktywności seksualnej takiej jak spotkania, pocałunki, kontakty z "eks". Przy tego typu badaniach klient wskazuje interesujące go zagadnienia. Wyżej przytoczone przykłady pochodzą z najczęściej spotykanych przez nas w praktyce.

  2. Historia osobista - Format tego typu badań wariograficznych ma za zadanie zweryfikować fakty z przeszłości osoby badanej takie jak: uzależnienia (alkohol,narkotyki,hazard); nieujawnione dzieci, małżeństwa, zobowiązania finansowe, choroby; patologiczne zachowania tj.seks z nieletnimi, prostytucja, gwałt, stosunki kazirodcze; przeszłość kryminalna; prawdziwość intencji wejścia w związek małżeński (miłość/pieniądze).

  3. Badania tradycyjne - Format ten pozwala na ustalenie sprawcy zdarzenia takiego jak kradzież w domu, fałszerstwo dokumentu itp.

Wstępne wyniki przedstawiane są bezpośrednio po badaniu. W ciągu 48 godzin przedstawiany jest pełny raport z wynikami. Na życzenie klienta badanie może być przeprowadzone w języku angielskim.

Badania mogą być przeprowadzone w naszych biurach w Warszawie i Katowicach lub w miejscu wybranym przez klienta na terenie całej Polski.

Przedstawiona oferta to tylko najczęściej spotykane w naszej praktyce zagadnienia. Jednak to życie pisze scenariusze i to nasi klienci wiedzą najlepiej z jakimi problemami spotykają się na codzień. W tych codziennych zmaganiach, wariograf (wykrywacz kłamstw) już wielokrotnie pomógł rozwiązać wiele spraw i skierować życie z powrotem na właściwy tor.

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i oczekiwania dotyczące badań wariograficznych. Zawsze staramy się sprostać nowym wyzwaniom oraz wszelkim potrzebom naszego klienta.

Ze swojej strony gwarantujemy naszym klientom uczciwość i profesjonalizm poparty referencjami oraz jako wyłączny dystrybutor i przedstawiciel amerykańskiej firmy Stoelting w Polsce wykorzystanie najbardziej zaawansowanych technologicznie modeli wariografów.

W dziale PYTANIA I ODPOWIEDZI przedstawiliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania - zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Jeśli nasza oferta spełnia TWOJE oczekiwania skontakuj się z nami za pomocą Formularza Kontaktowego lub zadzwoń 500 301 768 po bezplatną konsultację.