Strefa Prawdy > Szkolenia zamknięte

Biorąc pod uwagę obszar naszej działalności powiązany z badaniami wariograficznymi dla firm jak również dla osób prywatnych bardzo często spotykaliśmy się z pytaniami naszych klientów odnoszącymi się do stosowanych przez nas metod prowadzenia rozmowy, analizy behawioralnej, manipulacji komunikacyjnej używanej w trakcie prowadzenia rozmów mających na celu określenie stopnia prawdomówności badanych osób, mowy ciała charakterystycznej dla osób kłamiących oraz innych werbalnych i niewerbalnych oznak kłamstwa. Wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów, wprowadziliśmy w naszej ofercie specjalistyczne szkolenie dla firm:
Szkolenie prowadzone przez eksperta z dziedziny wariografii przeznaczone jest dla bardzo szerokiego grona odbiorców (kadra manager'ska, HR, negocjatorzy) i branż (ubezpieczeniowa, bankowa itp.).
Popularne opinie, że kłamca nie patrzy w oczy to tylko mit, większość kłamców patrzy się w oczy swemu rozmówcy i uśmiecha. Większość ludzi swoją uwagę skupia na słowach i mimice! Dlatego też łatwo ich oszukać. Interpretacji wielu oznak kłamstwa można się nauczyć i skutecznie zapobiegać przykrym efektom kłamstwa zarówno w biznesie jak i w życiu osobistym.

Kłamswo i jego wykrywanie, komunikacja niewerbalna, manipulacje komunikacyjne, analiza behawioralna kłamcy w biznesie i życiu

ZASTANÓW SIĘ!

Ile twoja firma straciła przez oszustwo i kłamstwo? Ile TY już w życiu straciłeś/aś przez kłamstwo?

"Wiedziałem, że on kłamie!" ,  "Coś mi mówiło, że ona kłamie!"  Te stwierdzenia bardzo często padają po fakcie. Szkolenie nasze pozwoli Ci  powiedzieć "Wiem, że on kłamie!" oraz dowiesz się co "mówi", że ona kłamie?

Nasza wiedza i praktyczne doświadczenie oraz prezentacje i ćwiczenia pozwolą uczestnikom:

  • Poznać zasady poprawnej interpretacji mowy ciała charakterystycznej dla osób kłamiących.
  • Poznać i zrozumieć zmiany zachodzące w ludzkim organizmie w trakcie kłamania
  • Poznać mechanizmy obronne kłamcy
  • Poprawnie formułować pytania w rozmowie z potencjalnym kłamcą tak aby interpretacja wypowiedzi nie pozostawiała wątpliwości
  • Nauczyć się aktywnie i efektywnie słuchać i interpretować treść werbalną i niewerbalną wypowiedzi
  • Prowadzić rozmowę zgodnie z zasadami analizy behawioralnej
  • Poznać metody manipulacji werbalnej mającej na celu przyznanie się do kłamstwa
  • Uniknąć najczęstszych błędów popełnianych podczas amatorskich prób wykrycia kłamstwa

Kolejnym oferowanym przez nas szkoleniem jest:

Podstawy prowadzenia komercyjnych badań poligraficznych z zastosowaniem komputerowych systemów poligraficznych Stoelting

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom szkolenia podstawowej wiedzy z zakresu metodyki prowadzenia komercyjnych badań wariograficznych z zastosowaniem Komputerowych Systemów Poligraficznych Stoelting, pozwalającej po ukończeniu szkolenia samodzielnie opracowywać testy, poprawnie przeprowadzać badania poligraficzne, właściwie dobierać rodzaje testów do zaistniałych potrzeb i oczekiwań zleceniodawcy, podejmować właściwe decyzje w procesie diagnostycznym oraz właściwe opiniowanie na podstawie uzyskanych poligramów.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt z nami z przyjemnością udzielimy więcej informacji.